Jak dobrze wykorzystać segregatory w firmie?

Każda firma w trakcie rozwoju poszukuje nowych sposobów na reklamę czy też lepszą rozpoznawalność marki czy oferowanych produktów. W pierwszej kolejności gadżetami reklamowymi, na których pojawiać się będzie nazwa oraz logo są długopisy, papeteria, teczki, smycze czy breloki. Zapomina się jednak o tym, że reklamy będzie można również wygodnie umieszczać w każdym dostępnym na rynku segregatorze. (https://lobos.pl/organizacja-dokumentow/segregatory,cat226486.html)

Segregatory biurowe

Segregatory praktycznie wykorzystywane są w każdej firmie każdego dnia. Trzyma się tam dokumenty, wydruki, umowy, sprawozdania oraz wiele innych rzeczy. Najczęściej stoją one na regałach, tak by dostęp do nich był łatwy. Właśnie dzięki temu stają się świetnym miejscem na reklamę. Wystarczy jedynie zlecić ich zadrukowanie firmie, która specjalizuje się w produkcji gadżetów z firmowymi nadrukami.

Gadżety reklamowe

Plusy posiadania segregatorów reklamowych są duże dla każdej firmy. Ze względu na ich dużą widoczność każdy wchodzący będzie otoczony firmową atmosferą i będzie miał szansę na to, by zapoznać się lepiej z nazwą oraz logo firmy. Ładnie wykonywane segregatory reklamowe będą kolorowe i prezentują się zdecydowanie lepiej niż te zwykłe. Prestiż firmy dzięki nim będzie rzeczywiście większy.

Segregatory reklamowe

Tego typu segregatory możemy również wykorzystywać jako upominek dla klienta czy też dodatek do produktu albo usługi. Doskonałym przykładem mogą być tutaj banki, które powszechnie przekazują właśnie swój segregator do wszystkich umów i dokumentów, które klient w banku podpisze. W przypadku wydawnictw różnorakich często jako dodatek sponsorowany do gazety dołącza się właśnie segregator reklamowy.

Do domu mogą je zabrać pracownicy, co również pozwoli firmie być zauważonym wśród ich gości. Widać więc, że zwyczajny segregator może się stać ważnym elementem reklamowym. Zaliczyć go należy do tych gadżetów, które świetnie się sprawdzają i dają wiele możliwości. W firmie może to być ozdoba, w rękach klienta reklama, którą zobaczy wiele osób, dlatego wydaje się, że warto te możliwości wykorzystywać.

Kategorie: Segregatory biurowe,

Autor

Michał Korzeniowski

Redakcja fundacjastarter.org.pl