Biuro domowe potrzebuje trochę więcej blasku?

Praca w domu to świetny wybór dla wielu osób, ale zależy od umiejętności stworzenia odpowiedniego środowiska pracy i uniknięcia rozproszenia uwagi.

Normalne środowisko biurowe wymaga regularnego przemieszczania się, aby zachować świeżość i wnieść nową energię, to samo dotyczy również biura domowego.

Oznacza to, że należy zidentyfikować modne meble biurowe, które mogą przynieść świeższe uczucie do przestrzeni i pomyśleć o tym, jak zorganizować wszystko w najbardziej produktywny sposób. Problem z domowym biurem polega jednak na tym, że jesteś ograniczony pod względem przestrzeni. Nie jest to dobry pomysł, aby zacząć wkraczać w swoje środowisko życia, bo to jest, gdy dom i praca zaczynają kolidować i równowaga jest wyrzucony z whack. Zamiast tego, odświeżenie domowego biura oznacza po prostu przesunięcie rzeczy wokół trochę i dodanie nowego przypływu energii.

Jeśli masz wolny pokój

Jeżeli ty masz zapasowego pokój i ty używasz je dla twój domowego biura ustawia, then ty masz trochę więcej wolność w zakresie jak dodawać w trochę ekstra iskrze i energii.

Dlaczego nie redecorate w cieniu który jest znany podnosić kreatywność i pomysły? Pomyśl o żółciach, błękitach lub zieleniach. Są one łatwe do wprowadzenia w środowisku domowym i nie wywołują wrażenia "pracy". To jest idealny sposób myśleć podczas tworzyć jakość domowego środowiska biurowego.

Ty mogłeś mieć cechę ściana wśród twój biura, e.g. tapeta z wzorem i farbą na reszcie, lub po prostu podkreślać okno, upewniał się mnóstwo naturalnego światła robi swój sposób inside. Miej kilka roślin tu i tam, aby oczyścić powietrze i pomóc Ci się lepiej skoncentrować.

Posiadanie wolnego pokoju oznacza, że masz dużą przewagę, jeśli chodzi o pracę w domu. Masz przestrzeń, na którą możesz zamknąć drzwi pod koniec dnia, a psychologiczne efekty tego są w rzeczywistości bardziej dalekosiężne niż mogłoby się wydawać. Oznacza to, że skutecznie oddzielasz życie domowe od zawodowego.

Oczywiście, można również pomyśleć o zakupie niektórych nowych mebli, jeśli masz budżet na to. Będziesz w stanie znaleźć wiele tanich biurek biurowych, które są idealne dla domowego biura, czy to dużego, czy małego.

Jeśli nie masz wolnego pokoju

Jeżeli ty no masz luksusu zapasowy pokój i twój domowy biuro integruje w twój żywej przestrzeni wtedy ty jesteś trochę ograniczony w zakresie jak zmieniać rzeczy, ponieważ ja może znaczyć zmieniać twój całkowitego dom wystrój!

Jeżeli twój biuro jest w rogu twój jadalni, na przykład, ty no możesz redecorate właśnie ten kąt, bez ono stoi out zbyt dużo. Jeśli masz domowe biuro, takie jak to, musisz sprawić, by było ono usprawnioną wersją twojej przestrzeni, by nie było zbyt oczywiste. Ponownie, jest to efekt psychologiczny, który oznacza, że twoja praca nie wystaje jak bolący kciuk, kiedy siedzisz na kanapie wieczorem, próbując się zrelaksować!

W tym przypadku zastanów się, jak możesz połączyć wszystko trochę lepiej. Jak o plikach pudełkowych, które są ozdobione w tej samej tapecie lub farbie jak twoje ściany? To zrobi one dosłownie wtapiać się w tło! Mógłbyś kupić nowe biurowe jednostki magazynowe, które mogą być wykorzystane w inny sposób, np. możesz mieć na nich kwiaty lub roślinę.

Ty także powinieneś myśleć ostrożnie o typie biurowego krzesła ty masz w domowym biurze. Nie chcesz, aby było ono zbyt profesjonalne i biurowe, ponieważ będzie się zbytnio wyróżniać. Z drugiej strony, potrzebujesz go, aby był wygodny i wspierający podczas pracy. Dobrym rozwiązaniem są tu krzesła siatkowe.

Na koniec dnia, dodanie odrobiny blasku do domowego biura oznacza po prostu przesunięcie rzeczy i stworzenie świeżej energii.

Kategorie: Dodatki biurowe,

Autor

Michał Korzeniowski

Redakcja fundacjastarter.org.pl